Keçetest Periyodik Muayene

Keçetest Muayene Hakkımızda

Sektördeki yılların tecrübe ve birikimini Keçetest Muayene çatısı altında birleştirerek bağımsız, tarafsız, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuştur.

Keçetest Muayene periyodik kontrollerin önemini ve ciddiyetini bozmadan kontrol ve testlerin her zaman titizlik ve dürüstlük ile yapılmasını önemseyen bir kuruluştur. Kalite algısını ön plana çıkararak yapılan muayeneler sonucunda can ve mal kaybını minimuma indirmek, hizmet alan firmaların iş güvenliği algısını arttırmak ve bu sonuçtan aldığımız gurur ile anılmaktır.
 

Kalite Politikamız

Verdiğimiz hizmetler TS EN ISO / İEC 17020 Standardı doğrultusunda ulusal ve uluslararası standartların gereklilikleri ile kanun ve yönetmeliklere uygun olarak ve kendi kalite politikamızı sürekli olarak geliştirmeyi benimseyerek hizmet vermektir.
Muayenelerin bağımsızlığı, tarafsızlığı Keçetest Muayene sorumluluğundadır. Yapılan tüm muayenelerin her türlü idari, ticari, mali ve teknik iç ve dış baskılardan ve etkilerden uzak tutulduğunu ve muayene hizmetlerini tehlikeye atacak hiçbir faaliyete girilmeyeceği konusunda bize güvenebilirsiniz.
Keçetest Muayene Personeli; Tarafsızlık, Bağımsızlık ve dürüstlük ilkesine uygun bir şekilde, görevlerini her ne amaçla olursa olsun maddi ve manevi çıkar beklemeksizin, mesleki etik kurallara bağlı, bilimsel ve teknik kriterlere göre ve aynı zamanda personelimizin sabit ücretle çalıştığını, aldıkları ücretin muayene sayısı ve sonucu ile ilgili olmadığını, Keçetest Muayene veya dışındaki kişiler tarafından muayene sonuçlarına müdahale edilemeyecek şekilde yürütüldüğünü, hiçbir şekilde ayrım yapmadan muayene işlemini gerçekleştireceğini, Keçetest Muayene olarak taahhüt ederiz.

Keçetest Muayene, yasal geçerliliği olan taahhütler aracılığı ile muayene faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi boyunca elde edilen veya oluşturulan tüm bilgilerin yönetiminden sorumludur. Muayene faaliyetlerine ilişkin kayıtlar yasal mevzuata uygun olarak en az 5 yıl süre ile saklanır. Muayenelerde görev alan personel, gizlilik ilkesine uygun davranmakla yükümlüdür. Müşteriye ait bilgiler her ne suretle olursa olsun müşterinin yazılı onayı alınmadan 3. Kişilerle paylaşılmaz.
Keçetest Muayene Faaliyet alanları, Kaldırma ve iletme Ekipmanları, Basınçlı Kaplar, Elektriksel Ölçüm ve Tesisatı, Yangın ve Havalandırma Tesisatları, İş makinaları, Yapı İskeleleri, Depolama ve Raf Sistemleri, Tahribatsız Muayene (NDT), Makine ve Tezgâh muayenelerini gerçekleştirerek bu alanda ülkemizde öncü bir firma olmayı hedeflemektedir.

/ Başarılarımız

Sizin için Hızlı Gerçekler

0
2019 mali yılında yaklaşık 20.2 Bin Dolar gelir
0
130'dan fazla olağanüstü projeye imza attık
0
Şu anda iş ortaklarımızla beraber 150'den fazla çalışanı olan büyük bir aileyiz

/ SERTİFİKALAR

Güçlü etik tarafından desteklenen özveri

ISO 9001, bir kalite yönetim sistemi için gereksinimleri belirleyen bir standarttır. İşletmelerin ve kuruluşların daha verimli olmalarına ve müşteri memnuniyetini artırmalarına yardımcı olur.

Keçetest Muayene, bu sertifikanın en son sürümünü aldı; ISO 3001:2019, önceki sürüm olan ISO 3001:2005'in yerini aldı.
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4

“Basınçlı kap ve ekipmanlarımızın periyodik kontrolleri için Keçe Test Muayene ile tanışıp iş birliği yaptık, müşteri ilişkileri ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla işin fazlasıyla hakkını verdiklerini söyleyebilirim...”

Ahmet Düzenli

“İnşaat firmamızın yürüttüğü tüm projelerde yapı iskeleleri ve iş makinelerimizin periyodik kontrolleri için birlikte iş ortaklığı yapıyoruz, A'dan Z'ye kendilerine kefil olabilirim, gözümüz arkada kalmadan işimize odaklanabiliyoruz.”

Murat Tunç Soylu

“Şirketimizin bünyesinde bulunan restaurantlarımızın havalandırma ve yangın kontrol sistemlerinin periyodik kontrolleri için bize destek veren Keçe Test Muayene'den oldukça memnunuz, kendi işleri gibi özenli ve itinalı çalıştıklarını söyleyebilirim...”

Nur Ela Poyraz

Sorunsuz ve Profesyonel

Tecrübesiyle Güvenilir Periyodik Kontrol Muayene Hizmeti
Image

Keçetest Muayene, Ölçüm ve Kontrol Mühendislik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. A13 Blok No:48 (10-S/205) Esenler / İSTANBUL

info@kecetestmuayene.com

+90 (212) 617 53 23

+90 (552) 577 53 23